Razer представила захисну маску з RGB-підсвічуванням

Її вартість поки що не повідомляється.

Razer виводить концепцію маски N95 на новий рівень. На виставці CES 2021 у вівторок компанія представила Project Hazel — «найрозумнішу маску для обличчя в світі».

Маска Project Hazel покрита глянсовою пластиковою оболонкою, яка є водонепроникною і стійкою до подряпин. Маска оснащена знімними активними вентиляторами, які заганяють під маску свіже повітря і виводять вуглекислий газ, що видихається людиною, а також модулями Smart Pods з високою ефективністю фільтрації бактерій (BFE), які регулюють потік повітря.

За словами виробника, маска призначена для щоденного носіння. Виробник вважає, що вона також дозволить подолати загальні проблеми соціальної взаємодії. Адже в світі, в якому бушує пандемія, маски ускладнюють розпізнавання невербальних сигналів — ви просто не можете побачити, чи посміхається людина.

Project Hazel також підтримує технологію VoiceAmp, яка використовує вбудований мікрофон і підсилювач для поліпшення голосу користувача. Крім того, вона оснащена RGB-підсвічуванням, що є невід’ємною частиною сучасних продуктів Razer.

Razer попереджає, що маска ще знаходиться на етапі розробки — конструкція допрацьовується і з’являються нові функції. Тому її вартість поки що невідома.

Джерело XDA developers
Не пропустіть