Razer представила насадки на пальці для точного геймінгу

Razer останнім часом активно дивує геймерів і не тільки своїми унікальними проектами – недавно компанія показувала захисну маску для обличчя з RGB і стильним дизайном, а тепер прийшов час випустити насадки на пальці для мобільних геймерів.

Новинка під назвою Razer Gaming Finger Sleeves створена для тих, хто багато грає на смартфоні і хоче отримати більше контролю над ситуацією – судячи з офіційних зображень, компанія націлена в першу чергу на шанувальників шутерів. Тим геймерам, які з якихось причин відмовляються від апаратних контролерів, дана новинка повинна підійти.

Насадку на пальці Razer виготовляє зі спеціального високочутливого волокна, яке забезпечує максимальну точність при прицілюванні і підвищений контроль над пересуванням.

Більш того, виробник заявив, що дана новинка дозволяє більш плавно ковзати пальцям по дисплею смартфона без «зривів». І в цьому навіть є якийсь сенс, тому що при тривалій ігрової сесії пальці геймера можуть спітніти, а зайва волога викликає зісковзування пальців з дисплея, ривки і надмірно різкі рухи. Коли користувач використовує Finger Sleeves, пальці весь час залишаються сухими, а ймовірність зісковзування зводиться до нуля.

Це такий собі аналог спеціальних рукавичок у бейсболістів, тільки для геймерів зі смартфонами. При цьому новинка виконана у фірмовому стилі Razer з чорним кольором насадки, зеленою окантовкою і вишитим логотипом компанії.

Крім того, варто відзначити, що подібні насадки на пальці не є новинкою – професійні гравці в Call of Duty Mobile вже давно використовують саморобні аналоги. Та й не варто забувати, що ринок мобільного геймінгу в США на поточний момент оцінюється в 15 мільярдів доларів – у Razer величезна база потенційних покупців на цей, здавалося б смішний, продукт.Не пропустіть