Раніше вимагав заборонити: Дональд Трамп створив акаунт у Тіктоці

Колишній президент США Дональд Трамп несподівано приєднався до популярної соціальної мережі TikTok, створивши там свій акаунт. Всього за 7 годин після публікації свого першого відео він зібрав майже 850 тисяч підписників на новій платформі.

Це доволі дивний крок з боку Трампа, адже раніше, перебуваючи на посаді президента, він активно виступав за заборону TikTok у США. Мільярдер стверджував, що ця соцмережа, що належить китайській компанії ByteDance, становить загрозу національній безпеці країни. У березні 2024 року він публічно висловлювався про необхідність обмеження діяльності TikTok на території Сполучених Штатів.

Натомість нині Трамп називає ворогом народу соціальну мережу Facebook і її засновника Марка Цукерберга. На своїй власній платформі Truth Social експрезидент заявляв, що обмеження щодо TikTok лише “подвоять” бізнес Facebook, який, на його думку, шахрайським чином втручався у вибори. Очевидно, що приєднання Трампа до TikTok пов’язане з його майбутньою передвиборчою кампанією, про використання ним цієї платформи для агітації повідомляли раніше західні ЗМІ. Мабуть, експрезидент планує активно просувати там свій імідж перед наступними виборами.

@realdonaldtrump Launching my TikTok at @UFC ♬ original sound – President Donald J Trump


Не пропустіть