Qualcomm представила новітній сканер відбитків пальців 3D Sonic Sensor Generation 2

Він сумісний зі складаними пристроями.

Компанія Qualcomm анонсувала свій датчик відбитків пальців другого покоління під назвою 3D Sonic Gen 2. Новий датчик зображення розпізнає відбитки пальців на більшій площі, завдяки чому розпізнавання стає більш швидким і точним.

Перше покоління Qualcomm 3D Sonic Sensor було представлене в серіях Samsung Galaxy S10, Note10, S20 і Note20, і їхня продуктивність і надійність часто викликала сумніви. Точність і швидкість не конкурували з іншими оптичними рішеннями від таких китайських OEM-виробників, як OnePlus і Huawei. Ба більше, більшість з цих компаній все ще використовують більш швидкі і точні оптичні рішення.

Новий сенсор від Qualcomm повинен бути на 50% швидше свого попередника і на 77% більше. Це має усунути недоліки сенсора першого покоління — його зона активації була досить маленькою, через що було складно знайти сканер на дотик.

Для довідки: розміри сканера першого покоління становили 4×9 мм, а нового датчика — 8×8 мм. Це дозволяє йому збирати в 1,7 рази більше біометричної інформації. Новий датчик також буде мати товщину всього 0,2 мм, що дозволить інтегрувати його на гнучкі панелі складаних пристроїв.

Qualcomm заявляє, що 3D Sonic Sensor другого покоління дебютує в смартфонах «на початку 2021 року». Імовірно, Samsung буде використовувати його на дисплеї в серії Galaxy S21, дебют якої очікується менш ніж за тиждень. Зокрема це підтвердив Ice Universe.

Джерело gsmarena

Не пропустіть