Qualcomm поліпшить тактильну віддачу в Android-смартфонах

Компанія хоче подолати розрив в тактильних відчуттях між Apple і ОС Google.

Чіп-гігант Qualcomm об’єднує зусилля з фахівцем з тактильних відчуттів Lofelt, щоб поліпшити тактильні відчуття в Android 12. Сенсорні відчуття, які пропонуються на iPhone, принесуть в операційну систему Google за рахунок усунення деяких бар’єрів, створених відкритою екосистемою останньої.

У 2019 Apple почала пропонувати розробникам більш просунуті інструменти для імітації дотиків і клацань за допомогою вібрації, які можна поєднувати зі звуком і внутрішньоігрові діями для імерсійного зворотного зв’язку через власний API. Тепер Qualcomm і Lofelt хочуть зробити те ж саме для Android, створивши «універсальне тактильне програмне середовище», яка спочатку буде працювати на мобільній платформі Snapdragon.

Виробники Android-пристроїв зможуть ліцензувати програмне забезпечення та API для включення передових тактильних відчуттів для мобільних ігор і інших імерсійних функцій в свої продукти і навіть аксесуари для пристроїв, зазначає Lofelt.

Lofelt також повідомив, що для скорочення розриву між Apple і Android йому необхідно працювати над поліпшеннями інфраструктури, які можуть забезпечити тактильне відтворення на льоту, послідовний перехідний відтворення і кращу синхронізацію між звуком і тактильними відчуттями.

Джерело engadget
Не пропустіть