Публічна бета-версія iOS 14.5 дозволяє користувачам Apple Watch розблоковувати смартфон в масці

У бета-версії iOS 14.5 з’явилася функція розблокування iPhone з Face ID за допомогою Apple Watch. Систему, як демонструє 9to5Mac, просто потрібно активувати в меню налаштувань.

Функцію необхідно включати вручну в налаштуваннях смартфона. Після цього потрібно розблокувати Apple Watch, а потім скористатися Face ID як зазвичай. Коли телефон розблокується, годинники завібрують.

Крім того, для роботи функції в налаштуваннях Apple Watch має бути увімкнене розпізнавання зап’ястя. Зауважимо, що Apple Watch можуть використовуватися тільки для розблокування iPhone. Покупки в App Store і iTunes вимагають використовувати аутентифікацію за обличчям чи паролем.

Серед інших нових функцій відзначається підтримка контролерів PlayStation 5 і Xbox Series X, а також AirPlay 2 для занять Fitness +. Що ще більш важливо, бета-версія iOS 14.5 приносить нові елементи управління додатками в рамках нової політики App Tracking Transparency: вони дозволяють заборонити додаткам відслідковувати вашу активність в додатках і на веб-сайтах інших компаній.

Джерело engadget

Не пропустіть