PS5 продається краще, ніж PS4 за аналогічний проміжок часу

Компанія Sony офіційно повідомила, що 10 днів тому, 18 липня, їхній найновішій консолі PlayStation 5 вдалося перетнути позначку в 10 мільйонів проданих штук по всьому світу. Таким чином PS5 вдалося стати консоллю, яка продається найшвидше зі всього модельного ряду Sony за всі часи – нагадаємо, що PS4 свого часу знадобився додатковий місяць для досягнення такого самого показника.

Нагадаємо, що станом на кінець березня Sony вдалося продати 7.8 мільйона консолей PS5. З цього можна зробити висновок, що з кінця березня і до 10 липня Sony вдалося продати ще понад 2 мільйони екземплярів своєї нової консолі, і це чудовий результат, особливо враховуючи, що на ринку мікроелетроніки зараз серйозні проблеми з поставками.

За словами генерального директора Sony Interactive Entertainment Джима Раян, у компанії ще багато роботи, оскільки попит випереджає пропозицію. При цьому він додав, що PS5 продається швидше, ніж будь-яка попередня консоль Sony. Головною ціллю компанії на даний момент є збільшення поставок та задоволення попиту.

Що цікаво, у Microsoft не розкривають точних показників поставок нових консолей Xbox Series X та Xbox Series S. За слоами генерального директора Сатья Наделли, нові консолі Microsoft продаються краще, ніж усі попередні покоління. Тим не менше, фанатам компанії хотілося б побачити реальні показники, щоб розуміти, наскільки Microsoft вдається конкурувати з найновішим рішенням Sony.

Не пропустіть