Приватбанк зупинить роботу всіх сервісів: названо час та дату

Приватбанк призупинить усі онлайн-сервіси, а також банківські термінали та банкомати в Україні. Час зупинки роботи Приватбанку – з 00:30 до 7:30 неділі, 11 жовтня. Офіційне представництво повідомило, що причиною таких дій є оновлення процесингу Приватбанку.

У ніч із суботи на неділю (з 00:30 до 7:30 11 жовтня) ми оновлюватимемо процесинг банку. У цей період тимчасово будуть…

Publiée par ПриватБанк sur Vendredi 9 octobre 2020

У період перезавантаження процесингового центру, 11 жовтня з 00-30 і до 07-30 годин ранку, банк короткочасно призупинить проведення транзакцій по картках, роботу Приват24 для фізичних осіб і Приват24 для бізнесу. Під час технологічної паузи пройдуть і регламентні роботи в мережі банкоматів, терміналів самообслуговування і POS-термінальної мережі банку.

Таким чином компанія готується до сильного навантаження під час щорічних розпродажів Чорної п’ятниці і Дня Холостяка (китайський аналог).

За даними прес-служби банку, щороку навантаження на процесинг, тобто кількість операцій клієнтів з картками, зростає на 20%. На початку 2020 року процесинговий центр ПриватБанку поставив новий національний рекорд – обробляючи понад 1000 операцій клієнтів в секунду до 60 000 транзакцій щохвилини.

Не пропустіть