“Приватбанк” запустив FacePay24 – технологію оплати обличчям

Технологія чимось схожа на FaceID в продукції "яблучної" корпорації.

Сьогодні, 12 вересня, стало відомо, що державний “Приватбанк” вкупі з компанією Visa запустив на всій території обличчя новий спосіб біометричної оплати під назвою FacePay24. Вона працює для всіх роздрібних торгових мереж і полягає в оплаті товарів за допомогою обличчя. Про це повідомили в прес-службі банку.

 “Першими українськими торговими точками, в яких покупці можуть оплачувати товари” обличчям “, стали чотири магазини національної мережі HOP HEY в Дніпрі”, – повідомляє банк.

Запуск послуги став можливим завдяки інтеграції методів оплати Visa, технологій Amazon Web Services з оновленою платформою мобільного банку “Приват24”.

“ПриватБанк” заявляє, що участь в проектах найбільш інноваційних торговельних мереж дозволила Україні запустити FacePay однією з перших в Європі. Також повідомляється, що для використання сервісу “оплати лицем” необхідно встановити на смартфон оновлений додаток Privat24 і активувати оплату FacePay24.

Потім потрібно зробити три “селфі” з різних ракурсів і прив’язати до зображення свого обличчя банківську картку Visa. Після цього оплачувати покупки можна, подивившись в спеціальну камеру планшета поруч з касою.

FacePay24 використовує систему автоматичного розпізнавання осіб Amazon Rekognition і дає можливість масштабувати цю послугу майже на будь-яку торговельну точку. Amazon Rekognition створена на базі технології глибокого навчання, розробленого експертами компанії Amazon для щоденного аналізу мільярдів зображень і відео.


Не пропустіть