Приватбанк разом з кіберполіцією працює над боротьбою з фейковими сервісами

За офіційним повідомленням ПриватБанку, українцям приходять повідомлення та запрошення для використання фейкового бота “Дія”, що ніби дозволяє отримувати допомоги від держави для вимушених переселенців. Окрім цього, користувачам вже там пропонують перейти на сайти фішингових ресурсів, які маскуються під ПриватБанк і Приват24, де вони можуть з необережності залишити дані своєї карти.

У ПриватБанку тісно співпрацюють з кіберполіцією і прикладають зусилля для подолання проблем, що створюють шахраї. Тим не менше, користувачі мають не втрачати пильності, бо нещодавно в Департаменті кіберполіції повідомили про схожі випадки, що призвели до незаконного заволодіння інформацією щодо серійних номерів військових посвідчень українців.

Також у ПриватБанку нагадали, що всі дані щодо державних витрат та порядку отримання допомоги оприлюднили офіційні сайти державних служб та ПриватБанку. Подавати заявки для отримання допомоги слід лише за допомогою адмінцентрів і застосунку “Дія”. У держслужбах і ПриватБанку не використовують приватні Telegram-боти чи канали, щоб інформувати людей і нараховувати допомогу.


Джерело ПриватБанк

Не пропустіть