Просунутий конкурент Nintendo вже надходить до перших власнків

Портативна консоль Aya Neo, яка позиціонується, як конкурент портативної консолі Nintendo Switch, вже надходить до перших покупців. За роботу консолі відповідальний гібридний процесор AMD Ryzen 5 4500U, у склад якого входить 6 ядер CPU Zen 2 та графічний адаптер Radeon Vega 6, який включає 384 потокові процесори.

У парі з чіпсетом працює 16 ГБ оперативної пам’яті LPDDR4X, за зберігання даних відповідальний SSD об’ємом 512 ГБ або 1 ТБ. Модель отримала дисплей з роздільною здатністю 1280 х 800 пікселів, діагональ якого складає 7 дюймів. Тип матриці – IPS. За автомноність відпоівідальний акумулятор об’ємом 47 Вт/г, якого вистачає на 6 годин автономної роботи, щоправда, при ігровому процесі у AAA-проекти автономність буде приблизно втричі нижчою.

Консоль проходила краудфандінгову стадію, протягом якої були зібрані кошти на консоль. Зараз перші учасники збору коштів на випуск почали отримувати свої екземпляри, які отримали назву Aya Neo Founder та мають напівпрозорі корпуси. Перед випуском консолі на масовий ринок, цілком можливо, деякі характеристики будуть змінені.


Не пропустіть