Просочилася інформація про ціну Samsung Galaxy Ring та можливу підписку

Samsung Galaxy Ring був офіційно представлений у лютому, але це був скоріше тизер, ніж щось інше, оскільки ми досі багато чого не знаємо про цей перстень – наприклад, скільки він коштуватиме?

Порадник Йогеш Брер повідомляє, що ціна в США буде в діапазоні $300-$350. Але це ще не все, буде ще й підписка. Не зрозуміло, чи буде ця підписка обов’язковою, чи це просто щось, що пропонує розширений досвід.

Судячи з усього, буде щомісячна підписка “менше $10” на Samsung Health. Це те, на що натякав віцепрезидент Samsung Electronics доктор Хон Пак в інтерв’ю CNBC ще тоді, коли перстень був вперше представлений.

Fitbit Premium коштує $10 на місяць або $80 на рік, Apple Fitness+ коштує стільки ж, і (що більш актуально) Oura Ring також має членську підписку – $6 на місяць або $70 на рік. Схоже, що Samsung хоче забезпечити собі постійний дохід за допомогою кільця, як і його конкуренти.

Але Apple Fitness+ дає вам доступ до відеотренувань та багато іншого, що ж запропонує підписка на Galaxy Ring? Ми ще не знаємо, але вже чули, що Galaxy Ring буде інтегрований з Samsung Food, який може надати більш детальні плани харчування та рекомендації щодо дієти, ніж ви зазвичай отримуєте – ті, що відкалібровані на основі даних, які надходять з кільця.

Джерело GSMArena

Не пропустіть