Прощайте, дзвінки: оператори відзвітували про використання трафіку на Новий рік

Мобільні оператори Vodafone і lifecell відзвітували про те, як українці використовували мобільний трафік під час новорічних свят. Про це повідомляється в прес-релізах обох компаній, повідомляє ЛІГА.net.

Так, в Vodafone розповіли, що українці спожили в зимові свята в 1,5 рази більше трафіку, ніж в минулому році. У компанії це пов’язують з “активним розширенням географії 4G і 3G-мереж”.

При цьому кількість поздоровлень з допомогою дзвінків поступово зменшується – 0,7 млрд проти 0,9 млрд у минулому році. Також в компанії відзначили тенденцію до зменшення використання SMS для святкових привітань.

Повідомляється, що в цьому році українці відправили вдвічі менше SMS, їх кількість склала трохи більше 17 млн. Тоді як в минулому році в цей же період клієнти Vodafone відправили 35 млн повідомлень.

У lifecell повідомили, що найбільше новорічних привітань українці передали за допомогою мобільного інтернету. За чотири святкові дні, обсяг інтернет-трафіку в мережі оператора виріс на 64%, ніж в минулому році.

При цьому 50% від загального трафіку було згенеровано в 4G-мережі. Абоненти більшою мірою обмінювалися привітаннями в месенджерах і слали один одному аудіо- та відео-привітання за допомогою мобільного інтернету.

Міста-лідери за кількістю споживання мобільного інтернету – Київ, Харків, Одеса, Дніпро, Львів, Миколаїв, Чернігів.

Не пропустіть