UPG_price_d+m

Програма Дія.Бізнес розширює можливості для українських підприємців

Малий та середній бізнес України отримує підтримку від Міністерства цифрової трансформації та Офісу з розвитку підприємництва. Запущена розширена програма підтримки, яка надає можливість 30 українським компаніям вийти на ринок Польщі.

Учасники програми матимуть можливість додати свою компанію та товари до Каталогу українських виробників, спрямованого на експорт до Польщі. Це ініціатива допоможе українським підприємцям налагодити ділові зв’язки та представити свої товари на міжнародному ринку.

Валерія Іонан, заступниця міністра цифрової трансформації, наголошує, що мета цієї ініціативи – підтримка українських підприємців за кордоном та розширення їхніх можливостей. Проєкт також отримав підтримку уряду Великої Британії через UK Aid.

Учасники проєкту отримають комплексну підтримку, включаючи консультативний супровід від локальних експертів, допомогу в укладанні партнерств та адаптацію матеріалів для Каталогу. Програма також сприятиме промоції товарів українських виробників на зустрічах з представниками польського бізнесу.

Важливо відзначити, що Польща є одним з найпривабливіших ринків для українських експортерів завдяки своєму географічному розташуванню та зручній логістиці. У 2022 році обсяг імпорту продукції з України до Польщі склав 6,7 мільярда доларів США.

Щоб приєднатися до програми, українські підприємці повинні подати заявки до 30 листопада, заповнивши реєстраційну форму на порталі Дія.Бізнес. Розширена програма підтримки розвитку бізнесу реалізується у партнерстві з Київською школою економіки та має на меті допомогти українським компаніям максимально реалізувати свій потенціал на міжнародному ринку.

Джерело Міністерство цифрової трансформації України

Не пропустіть