Продукція Huawei отримає HarmonyOS у 2020 році

Це офіційна інформація, підтверджена керівництвом Huawei

Після оголошення про перехід гаджетів HUAWEI на «домашню» операційну систему, представник компанії оголосив, які пристрої з’являться на ринку з новою прошивкою. Про це топ-менеджер компанії розповів в інтерв’ю китайському виданню Shenzhen Special Zone Daily.

Він відзначив, що наступного року Harmony OS буде встановлена на низці нових пристроїв бренду, що орієнтовані на зарубіжні ринки. Про масовий перехід на універсальну ОС планшетів і смартфонів компанії поки мова не йде, деякі пристрої продовжать отримувати вільно поширювані версії Android.

Представник вендора заявив, що першими фірмову операційну систему отримають такі гаджети, як розумні годинники, колонки і VR-пристрої. До переліку не ввійшли фірмові ноутбуки, які продовжать поставлятися під керуванням ОС Windows. Детальний список моделей гаджетів компанії, які дебютують із новою операційкою, ще не оголошений.

Нагадаємо, що нещодавно Джой Тан (Joy Tan), старший віце-президент Huawei зі зв’язків із громадськістю, заявив, що код HarmonyOS отримав більш високий рівень безпеки, ніж Android.

Джерело Reuters

Не пропустіть