Продажі Xiaomi Mi Band 6 побили усі рекорди

Новий фітнес-трекер Xiaomi має всі шанси стати однією з найбільш продаваних моделей на світовому ринку електроніки. Місяць тому засновник китайської компанії Лей Цзюнь заявив, що новий браслет Xiaomi Mi Band 6 був проданий понад мільйон разів. А тепер стало відомо, що світові продажі фітнес-трекера подолали рубіж в три мільйони екземплярів.

Цією інформацією в соцмережі Weibo похвалились віце-президент Xiaomi Group і президент смартфонного підрозділи Цзен Сюечжун (Zeng Xuezhong).

Xiaomi Mi Band 6 – це шосте за рахунком покоління популярного фітнес-трекера китайського бренду, представлене в березні 2021 року. Новий браслет надійшов у продаж в перших числах квітня і, виходить, йому треба було менше двох місяців на досягнення 3-мільйонної позначки продажів.

Стандартна версія Xiaomi Mi Band 6 коштує 229 юанів або близько 36 доларів за курсом, а модель з підтримкою NFC обійдеться в 279 юанів або 44 долара.

Фітнес-трекер оснащений 1,56-дюймовим сенсорним AMOLED-дисплеєм зі щільністю пікселів 326 точок на дюйм, одягнений в водонепроникний корпус (5 АТМ) і живиться від батареї на 125 мАг, яка забезпечує йому до двох тижнів роботи без підзарядки.

Гаджет вміє визначати сатурацію, тобто рівень кисню в крові, відстежувати частоту серцевих скорочень, моніторити сон користувача і виконувати інші функції з контролю за здоров’ям і фізичною активністю свого власника.

Джерело Хiaomitoday.it
Не пропустіть