Продаж злетів на 350%: смартфони Meizu розкуповують як гарячі пиріжки

Стартував щорічний розпродаж Double 11, під час якого багато магазинів і виробників електроніки та побутової техніки опустили ціни майже на всю продукцію.

Компанія Meizu підтвердила, що продаж її продуктів на платформах Meizu Mall, Tmall і JD значно зріс у порівнянні з минулим роком і встановив новий рекорд.

Зокрема, 1 листопада лише за першу годину продажу Meizu Mall збільшився на 350% у річному обчисленні, а обсяг продажу збільшився на 153% у річному обчисленні.

На платформі JD продаж продуктів Meizu за перші 10 хвилин зріс на 300% у річному обчисленні, а продаж за 4 години зріс на 100% у річному обчисленні.

На майданчику Tmall продаж продуктів Meizu зріс на 128%. Крім того, смартфони Meizu увійшли до трійки найпопулярніших флагманських моделей на Snapdragon Super на платформі Suning Tesco.

Раніше компанія Xiaomi підтвердила, що розпродаж її смартфонів просувається дуже добре. Наразі Xiaomi займає лідируючу позицію з продажу смартфонів на платформах JD та Tmall у категорії від 625 доларів.

Лу Вейбінг, генеральний менеджер бренду Redmi, повідомив, що за годину було продано понад 500 000 смартфонів лінійки Redmi Note 11.


Джерело Мydrivers

Не пропустіть