Проблеми з iOS 17: на деяких iPhone після оновлення ПЗ самовільно змінилися налаштування безпеки

Після оновлення до фінальної версії деякі користувачі iPhone виявили зміни в налаштуваннях конфіденційності без їхнього дозволу. Apple повідомляє, що проводить розслідування цих випадків.

Якщо користувач вимкнув параметри Significant Locations та iPhone Analytics у налаштуваннях безпеки, то після оновлення до iOS 17 ці параметри автоматично увімкнуться без попереднього сповіщення чи згоди користувача. Такі зміни в налаштуваннях не повинні ставатися під час оновлення до iOS 17. Компанія активно вивчає цю проблему і підтверджує свою зобов’язаність забезпечити конфіденційність користувачів.

У більшості випадків налаштування залишаються незмінними після оновлення, і не виявлено жодної іншої аномальної активності. Significant Locations (Важливі місця) залишаються зашифрованими, і Apple не має доступу до них. Ці дані використовуються для відстеження відвіданих місць, прогнозування маршрутів, рекомендацій програм та створення спогадів. Експерти з безпеки рекомендують користувачам iPhone вимкнути обидві ці опції.

Джерело 9to5mac

Не пропустіть