UPG_price_d+m

Про що промовчала Apple на презентації: названо ключовий мінус iPhone 15

12 вересня компанія Apple представила нову серію своїх фірмових смартфонів  iPhone 15. Під час презентації у компанії, як зазвичай, розповіли про всі переваги та ключові характеристики нових пристроїв. Однією з ключових відмінностей стала відмова від фірмового роз’єму Lightning на користь універсального USB Type-C на вимогу Євросоюзу. Проте в Apple під час презентації не розповіли про всі нюанси цього переходу.

У всіх моделях 15-ї лінійки використовується USB Type-C. Але тільки просунуті моделі iPhone 15 Pro і 15 Pro Max отримали USB 3.0 з пропускною здатністю до 10 Гбіт/с. Базові оснащені набагато повільнішим і старим стандартом  USB 2.0, який має обмеження на швидкість передачі даних – максимум  480 Мбіт/с.

Багато користувачів, які мають на меті придбати моделі 15-ї лінійки, очікували появи швидкої зарядки. Але з’ясувалось, що її швидкість зовсім не зміниться. Смартфони заряджатимуться до 50% за 30 хвилин, якщо використовувати адаптер потужністю 20 Вт. Бездротова зарядка має потужність 15 Вт.


Не пропустіть