Президент Honor “оголосив війну” Apple

На презентації нових смартфоніввHonor 50 глава компанії Чжао Мін розповів про майбутні плани бренду. За його словами, компанія має намір виробляти пристрої, які зможуть скласти конкуренцію або навіть перевершити за всіма характеристиками гаджети Apple.

Чжао Мін переконаний, що найближчим часом Honor зуміє продемонструвати справжній технічний прорив. Він стверджує, що Apple зараз знаходиться на підйомі, тому Honor повинна відповідати або навіть перевершувати продукти американської корпорації з точки зору продуктивності і зручності використання.

Топ-менеджер також підкреслив, що конкуренція – це головна складова ринку флагманських смартфонів. Саме вона допомагає покращувати продукти та вдосконалювати технології. У той же час платформа Qualcomm Snapdragon 888 сама по собі не гарантує гаджету кращого рівня взаємодії з користувачем.

Раніше топ-менеджер натякнув на прийдешній реліз моделі Magic 3, яка, як очікується, буде примітна не тільки технічними характеристиками, але і унікальним дизайном.

Не пропустіть