Презентовано велике оновлення Android TV 12

Компанія Google повинна випустити нову операційну систему Android 12 для власних смартфонів Pixel та смартфонів інших компаній вже в кінці цього року. У новій версії є повінстю оновлений спосіб відображення інтерфейсу та багато функцій, що покращують користувацький досвід та конфіденційність.

На даний момент останньою бета-версією Android 12 є бета-версія під омером 3. Також Google презентувала нову бета-версію Android TV 12, яка дозволяє ширше поглянути на можливості цієї ОС. Також Google розкрила деякі ключові фішки Android TV 12, які будуть підтримуватися вже цього року.

Головною фішкою став власний рендерінг користувацького інтерфейсу в роздільній здатності 4К (нагадаємо, попередні версії Android TV могли лише відтворювати 4K-контент). У попередніх версіях при використанні 4K-телевізора інтерфейс рендерився у FullHD та масштабувався до більшої роздільної здатності. Окрім цього, тепер ОС підтримує динамічну частоту оновлення.

Окрім цих функцій, у новій бета-версії Android буде додано оновлення “тунельного режиму”. За допомогою цієї фішки розробникам буде простіше організувати підтримку відтворення на різних пристроях. Це стане можливим завдяки знижженню затрат при обробці мультимедійних даних у Android Framework. Також у ОС додали нові налаштування конфіденційності і обмеження доступу до мікрофона та камери.

Не пропустіть