Представлений перший лазерний телевізор з висувним екраном

Китайська компанія Hisense оголосила про випуск першого в світі лазерного телевізора з висувним екраном. Оголошення було зроблено компанією на 3-му Глобальному форумі з розвитку технологій лазерних дисплеїв і індустрії.

Представляючи новий телевізор, Юй Чжітао (Yu Zhitao), віце-президент холдингової компанії Hisense Group, сказав: «Лазерний дисплей насправді являє собою набір космічних рішень. Перший в світі лазерний телевізор з рухомим екраном Hisense – це тільки початок».

Цей новий лазерний телевізор Hisense з висувним екраном оснащений великою 77-дюймовою панеллю дисплея, власною технологією скрученого екрану і повнокольоровою лазерною технологією. Він підтримує високу роздільну здатність 4K HDR, надшироку колірну гамму 107% BT.2020 і максимальну яскравість 350 кд/м2.

З боків екрану практично немає лицьових панелей, але є лицьові панелі вгорі і помітні рамки знизу. На даний момент Hisense подала заявку на понад 70 патентів, пов’язаних з цим лазерним телевізором. Він оснащений візуальним процесором Transvision і динаміками Harmon/Kardon для отримання звуку театрального рівня.

Телевізор виготовлений з використанням високотехнологічних матеріалів авіаційного рівня і одночасно відповідає вимогам гнучкості при скручуванні і жорсткості в робочому стані.

В даний час цей новий лазерний телевізор з рухомим екраном Hisense доступний для бронювання на сайті JD.com, але компанія ще не розкрила інформацію про його ціни і дату виходу. Пристрій надійде в продаж в кінці цього року.

Джерело Gizmochina
Не пропустіть