Порушив авторське право: поліція Мумбая затримала гендиректора Google Сундара Пічаї

Гендиректора Google Сундара Пічаї та ще п’ятьох співробітників компанії звинувачують у порушенні Закону про авторське право. Справу було заведено на підставі заяви, поданої кінорежисером Сунілом Даршаном. За його словами, вищезгадані особи Google причетні до завантаження його фільму Ek Haseena Thi Ek Deewana Tha в YouTube.

Під час подання позову Суніл Даршан у своїй скарзі уточнив, що не продавав права на свій фільм 2017 року. Тим не менш, фільм доступний на YouTube з величезною кількістю переглядів. Режисер також згадує, що контент був «явно» використаний із понад мільярдом порушень. Крім того, великі суми грошей заробляються на нелегальних завантаженнях.

Я покладаю відповідальність на Сундара Піча, оскільки він представляє Google. Я відстежив понад 1 мільярд переглядів мого фільму Ek Haseena Thi Ek Deewana Tha. Ніяких дій не було, незважаючи на те, що компанія висловила занепокоєння.

Пошуковий гігант заявляє, що має механізм, який дозволяє правовласникам захищати свій контент на таких платформах, як YouTube. Крім того, при зверненні до Google представник компанії в Індії сказав, що компанія покладається на власників авторських прав, які повідомляють її про несанкціоновані завантаження. Більше того, компанія пропонує їм «правильні інструменти управління, такі як система ідентифікації контенту YouTube, яка дає правовласникам автоматизований спосіб ідентифікації, блокування, просування та навіть заробітку на завантаженні свого контенту.

Незважаючи на те, що YouTube справді активізував свої зусилля щодо захисту інтелектуальної власності, у сервісі залишаються дірки, які дозволяють людям завантажувати фільми, захищені авторськими правами.


Джерело Мysmartprice

Не пропустіть