Портативна ігрова консоль Lenovo Legion Go Lite буде гідним конкурентом ASUS ROG Ally X

Ігровий портативний комп’ютер Lenovo Legion Go Lite ще не вийшов, але останнім часом він став предметом спекуляцій. Подейкують, що Legion Go Lite складе гідну конкуренцію ASUS ROG Ally X. Як повідомляється, компанія планує представити ігровий портативний комп’ютер найближчим часом. Джерела, на які посилається Windows Central, вказують на те, що Lenovo Legion Go Lite буде переглянутою версією існуючої моделі не-Lite.

ASUS ROG Ally X буде представлений на виставці Computex 2024 і є оновленою версією ROG Ally. ROG Ally X отримає кілька поліпшень у порівнянні з попередньою ітерацією. Він поставляється з більшим акумулятором, більшим об’ємом оперативної пам’яті та кращим охолодженням. Lenovo, з іншого боку, готується до запуску Legion Go Lite, який має деякі схожі риси з ROG Ally X. Як повідомляється, Legion Go Lite оснащений тим самим процесором серії AMD Ryzen Z1. Він отримає кілька поліпшень у порівнянні зі своїм попередником, проводячи паралель з ROG Ally X.

Чітких параметрів покращення нового Lenovo Legion Go Lite не вказано. Очікується, що він буде легшим за свого попередника, а також меншим. Lenovo Legion Go важить на 200 г більше, ніж ASUS ROG, але має більший екран і підставку. Очікується, що модель буде більш доступною, ніж її звичайна версія Legion Go, яка стартує від $699,99. Слід зазначити, що Lenovo Legion Go дорожчий за ASUS ROG Ally. Це також може означати, що майбутня модель Lenovo навряд чи буде оснащена екстремальним чипсетом AMD Ryzen Z1. Більше інформації щодо дати виходу та повних специфікацій Lenovo Legion Go Lite буде опубліковано пізніше.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть