Погані новини для власників старих телефонів Samsung

Samsung Health існує вже більше десяти років, дебютувавши під назвою S Health у 2012 році. На жаль, нові версії програми більше не доступні на набагато старіших телефонах Samsung.

Android Authority та експерт з додатків AssembleDebug помітили в Samsung Health повідомлення про те, що версія 6.27 програми більше не доступна для пристроїв під управлінням Android 9 або старіших версій. У повідомленні зазначається, що цей крок набув чинності 24 червня.

“Ви все ще можете використовувати Samsung Health, не оновлюючи ОС Android, але зможете користуватися лише обмеженими послугами та функціями без подальшої підтримки”, – йдеться в уривку повідомлення.

Android Authority також підтверджують, що версія 6.27 Samsung Health на APKMirror дійсно вказує Android 10 або вище як мінімальну версію. На противагу цьому, старіші версії додатку вказують на Android 8.0 Oreo або новішу версію.

Іншими словами, вам не пощастило, якщо ви зіткнулися з проблемою під час використання старих версій Samsung Health на старому телефоні. Ця заява також свідчить про те, що ви втратите деякі функції.

У будь-якому випадку, ця новина означає, що такі телефони, як Galaxy S8 і старіші, Galaxy Note 8 і старіші, а також безліч старих пристроїв серій A і J не зможуть отримати нові версії програми. Тож вам доведеться або користуватися старою версією програми, або придбати новий телефон Android.

Це не перший випадок, коли Samsung Health видаляє старі версії Android. Востаннє це сталося у 2021 році, коли Samsung припинила підтримку пристроїв на Android Marshmallow і Nougat на користь Android 8.0 Oreo і новіших версій.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть