По стопах Android: Apple змінює стратегію iPhone

Apple має намір зробити iPhone гнучкішими у плані змін

Apple змушена переглядати свою внутрішню організацію роботи з урахуванням труднощів з продажами iPhone, з якими компанія стикається протягом декількох кварталів поспіль.

Аналітики JPMorgan висловили цікавий прогноз про те, якими будуть iPhone у 2021 році. На їхню думку, Apple має намір зробити iPhone гнучкішими у плані змін (важливо з урахуванням того, як швидко розвиваються конкуренти з табору Android), а також згладити сезонність, через що утворюється дисбаланс за фінансовими показниками. На практиці це має бути реалізовано таким чином: два нових iPhone навесні і ще два восени.

Фахівці пояснили своє бачення найближчого оновлення iPhone (тобто останнього в рамках поточної схеми): умовний iPhone SE2 на базі iPhone 8 навесні 2020 року і чотири (!) IPhone восени, причому мова йде не просто про одну додаткову модель для 5G. Тут йдеться про те, що всі чотири моделі будуть працювати в мережах п’ятого покоління, проте одна з версій з 6,1″ OLED-дисплеєм буде підтримувати швидкісний mmWave (поряд з варіантом з 6,7″ екраном), а друга – ні (так само як і четверта новинка з 5,4″ панеллю). Нові формати екрану нібито повинні будуть підстьобнути шанувальників Apple до оновлення. Ну а схема, яка може вступити у дію в 2021 році, може змінити кон’юнктуру на вторинному ринку, але це вже зовсім інша історія.

Джерело CNBC

Не пропустіть