Плоский дизайн, тонкі рамки і LiDAR: Apple презентувала iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max

На додаток до «народних» iPhone 12 mini і iPhone 12 компанія Apple, за традицією, представила флагманські моделі за вищою ціною – iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max. Крім повернення знайомого дизайну з плоскими бічними гранями в стилі iPhone 4, смартфони тепер пропонують сканер LiDAR, як в iPad Pro, більш тонкі рамки навколо екрану і свіжий синій колір. Однак не тільки цими нововведеннями iPhone 12 Pro і iPhone 12 Pro Max відрізняються від попередників. Є ще кілька цікавих деталей. Про все по порядку.

iPhone 12 Pro

Перш за все, iPhone 12 Pro поставляється зі збільшеною діагоналлю – замість 5,8 дюйма тепер тут 6,1 дюйма. Дисплей Super Retina XDR виконаний за технологією OLED і має роздільну здатність 2688×1242 точки. Захисне скло доповнили керамічної підкладкою Ceramic Shield Front Cover для підвищення твердості і стійкості до пошкоджень.

На зміну 7-нанометровому процесору Apple A13 Bionic прийшов передовий 5-нанометровий Apple A14 Bionic – з шістьма обчислювальними ядрами, чотирьохядерної графікою і 16-ядерним нейронних блоком Neural Engine. Чіп містить 11,8 млрд транзисторів, що на 3 млрд більше, ніж у попереднього покоління. Базовий обсяг внутрішньої пам’яті збільшився вдвічі: замість 64 ГБ в iPhone 12 Pro є 128 ГБ.

iPhone 12 Pro Max

Неймовірно, але iPhone 12 Pro Max став найбільшим iPhone в історії лінійки – його діагональ складає 6,7 дюйма. У плані технічних характеристик і зовнішнього вигляду модель здебільшого ідентична iPhone 12 Pro, включаючи чотири кольорових варіанти. Головні відмінності полягають в ціні, рівні автономності та оснащенні потрійний камери.

Тепер система камер включає чотири датчика – основний, ультраширококутний, телеоб’єктив і сканер LiDAR. Сенсор збільшився на 47% разом з розміром пікселя, який становить 1,7 мкм. Більш того, iPhone 12 Pro Max отримав поліпшену технологію оптичної стабілізації зображення: замість більш важкого об’єктива рухається сама матриця.

Не пропустіть