PlayStation App отримав українську версію

Компанія Sony, яка випускає консолі PlayStation та має додаток-компаньйон PlayStation App для цих консолей, що встановлюється на Android та iOS-смартфони, додала у нього підтримку локалізованого українського інтерфейсу. Що важливо, додаток навіть не слід додатково оновлювати, оскільки зміни відбулися на сервері в автоматичному порядку.

Згідно з інформацією від користувачів, що першими встигли спробувати українську версію додатку, оновлення з’явилося вчора ввечері. До цього весь інтерфейс у додатку був англомовним, а відтепер повністю доступний українською мовою. Після такого оновлення у багатьох користувачів PlayStation з’явилася надія побачити і фірмовий магазин PlayStation Store українською мовою (нагадаємо, що вона там досі не підтримується).

Нагадаємо, що додаток PlayStation App поповнив список популярних програм, що останнім часом отримують оновлення з українською локалізацією. Нещодавно розробники Spotify оновили свій сервіс, переклавши вебсайт та мобільний додаток українською мовою. Компанія Apple переклала українською свій офіційний сайт, а незабаром солов’їною заговорить і голосовий асистент Siri. Слід також згадати про анонс Netflix, у якому планують презентувати україномовну версію.Не пропустіть