Після скандалу Ілон Маск спеціально знищує всі свої телефони

Стала відома причина такого рішення.

Багато з нас після покупки нового смартфона продають його або віддають родичам (дітям, батькам), а ті вже користуються, поки він не стане вже дуже застарілим.

Любителі техніки купляють нові моделі раз на рік або й навіть частіше, тому що стежать за всіма інноваціями. Так поступає і знаменитий американський винахідник і інвестор Ілон Маск, але свій старий смартфон він свідомо знищує.

Маск робить це з міркувань безпеки, він не хоче, щоб де-небудь без його відома могли залишатися його персональні дані. У світлі всіляких скандалів, що стосуються соціальних мереж і витоків, це позиція може бути цілком зрозумілою.

Навесні цього року стався гучний скандал за участю глави Amazon Джеффа Безоса (Jeff Bezos). Розслідування показало, що хакери з Саудівської Аравії отримали доступ до телефону Безоса і зламали його, отримавши доступ до особистих фотографій і іншим персональних даних.

До речі, факт про те, що Маск регулярно знищує свої смартфони, сплив в ході триваючого судового розгляду, який почався ще в минулому році. Тоді Маска викликали в суд за те, що він назвав британського спелеолога педофілом.

Джерело gizchina

Не пропустіть