Pinterest боротиметься з дезінформацією про коронавірус

Інтернет-сервіс Pinterest робить активні кроки, щоб зупинити поширення дезінформації, пов’язаної з новим коронавірусом. Компанія повідомила The Verge, що вводить «користувацький досвід пошуку», щоб користувачі могли отримувати достовірну інформацію, коли вони звертаються до платформи за інформацією про епідемію.

Завдяки нововведенню, наступного разу, коли ви будете вводити такі запити, як «коронавірус» і «COVID-19», результати пошуку Pinterest покажуть піни, створені Всесвітньою організацією охорони здоров’я. Наприклад, одна з інфографіки ВООЗ стосується того, чи можуть домашні тварини заразитися новим коронавірусом. Платформа також відображатиме інформацію щодо того, як захистити себе та інших від хвороб, як мити руки, коли використовувати маску і тд.

Компанія також повідомила, що вона видалятиме будь-яку дезінформацію щодо коронавірусу, тому що це порушує політику дезінформації щодо здоров’я.

«Ми хочемо зробити свій внесок, щоб люди могли знайти достовірну інформацію, коли вона дійсно має значення», — заявили представники Pinterest.

Джерело TheVerge
Не пропустіть