«Підсилювач звуку» від Google перетворився на шпигунський інструмент

Компанія Google оновила додаток «Підсилювач звуку» на Android. Він був випущений близько року тому і спочатку підтримував тільки дротові навушники, що було великим прорахунком, зважаючи на функціональність.

«Підсилювач звуку» призначений для людей з порушенням слуху, але може стати в нагоді і в інших ситуаціях. Додаток використовує смартфон для захоплення навколишнього звуку, збільшує його гучність і передає на навушники. Його можна використовувати в якості слухового апарату і для посилення звуку в тих випадках, коли потрібно дотримуватися тиші (наприклад, при перегляді телевізора в одній кімнаті зі сплячою людиною).

«Підсилювач звуку» спочатку працював тільки з дротяними навушниками, що цілком зрозуміло, адже у них майже немає затримки між вхідним сигналом і вихідним. Тепер додаток також підтримує бездротові навушники (з Bluetooth версією 3.0 і вище). За використання такої акустики може спостерігатися затримка, в тому числі досить помітна (конкретні значення залежать від моделей навушників). Завдяки цьому нововведенню відкриваються нові можливості використання «Підсилювача звуку» (наприклад, можна залишити смартфон, ходити по квартирі і чути все, про що говорять в кімнаті, де він лежить). Втім, з таким самим успіхом можна залишити в кімнаті смартфон із включеним диктофоном.

Джерело AndroidCentral.com
Не пропустіть