Philips випустив 140-ватний павербанк з двостороннім швидким заряджанням з дисплеєм і ємністю 27000 мАг

У Китаї стартував продаж нового павербанку під брендом Philips. У нас немає інформації про виробника, але аксесуар, ймовірно, є ліцензійним продуктом, як і більшість товарів побутової електроніки Philips.

Акумуляторний блок нагадує шоколадний батончик. Він порівняно менший за розміром, як для своєї ємності. Він також підтримує більшу вихідну потужність і має дисплей.

Аксесуар офіційно називається Philips 140W Two-Way Fast Charging Power Bank. Він має номер моделі DLP2303G/93.

Як випливає з назви, пристрій може видавати до 140 Вт через два порти USB Type-C. Також є порт USB Type-A, потужність якого обмежена до 22,5 Вт.

Навіть при одночасному використанні двох портів Type-C вони можуть видавати по 65 Вт кожен. Коли один з них використовується разом з портом Type-A, вони зберігають свою максимальну швидкість 140 Вт.

Аксесуар містить акумулятор ємністю 27000 мАг і підтримує протокол USB PD (Power Delivery) 3.1. Попри велику ємність акумулятора, розміри павербанка складають лише 154,6 x 52,8 x 49,5 мм завдяки його формі.

Крім того, павербанк має TFT LCD екран. Цей дисплей показує залишок заряду акумулятора та поточну вихідну потужність з усіх трьох портів.

На відміну від більшості павербанків на ринку, цей підходить не лише для смартфонів, але й для ноутбуків. Враховуючи його розмір, його також можна легко носити з собою куди завгодно, в тому числі в літаках. Але, на жаль, він доступний лише в одному чорному кольорі.

Що стосується ціни, то Philips 140W Two-Way Fast Charging Power Bank продається в Китаї за ціною 599 єн (~$85). Він постачається з кабелем USB Type-C потужністю 140 Вт.

Джерело GIZMOCHINA

Не пропустіть