Персоналізований “тренер зі здоров’я” Thrive AI – новий проєкт Сема Альтмана з OpenAI

Нова компанія Thrive AI Health має намір революціонізувати сферу охорони здоров’я за допомогою штучного інтелекту. Компанія Thrive AI, співзасновниками якої є Аріанна Хаффінгтон і генеральний директор OpenAI Сем Альтман, використовує штучний інтелект для створення персоналізованого “тренера зі здоров’я”, пристосованого до ваших конкретних потреб. Цей тренер аналізує різні аспекти вашого життя, включаючи сон, дієту, фітнес, стрес і соціальну взаємодію, щоб запропонувати рекомендації на основі даних.

Очолює компанію ДеКарлос Лав, який раніше очолював напрямок фітнесу та здоров’я у Fitbit. Thrive AI планує навчати своїх ШІ-тренерів, використовуючи поєднання наукових досліджень, медичних даних і співпраці з такими установами, як Школа медицини Стенфордського університету. Їхнє бачення полягає в тому, щоб створити комплексну платформу даних про здоров’я, доступну через додаток для смартфона або віртуального помічника, інтегрованого з існуючими продуктами Thrive. Ця система вивчатиме ваші поведінкові патерни та пропонуватиме поради щодо здоров’я в режимі реального часу.

Thrive AI позиціонує себе як більш усвідомлений підхід до управління здоров’ям. Вони наголошують на тому, щоб зробити персоналізовані тренінги з охорони здоров’я доступними для всіх, одночасно розв’язуючи проблему нерівності у сфері охорони здоров’я. Безпека та конфіденційність користувачів є пріоритетом, а доктор Гбенга Огедегбе, експерт з питань справедливості у сфері охорони здоров’я, виступає в ролі радника. Крім того, вони зобов’язуються базувати рекомендації на рецензованих дослідженнях і надавати користувачам повний контроль над інформацією, що використовується для персоналізації їхнього досвіду.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть