Перший складаний смартфон Apple може мати дизайн, що складається назовні, натхненний Huawei Mate Xs 2

Більшість складних телефонів на сьогоднішньому ринку складаються всередину, як, наприклад, Samsung Galaxy Z Fold 5. Однак, за словами аналітика Apple Джеффа Пу (Jeff Pu), Apple може застосувати інший підхід у своєму першому складному iPhone.

Як повідомляється, майбутній «iPhone Fold» (якщо Apple вирішить назвати його саме так) буде оснащений 7,9-дюймовим OLED-дисплеєм, який складається назовні, подібно до Huawei Mate Xs 2.

Huawei була однією з перших компаній, яка випустила складаний телефон з інноваційним дисплеєм, що обертається. Однак з того часу компанія змінила дизайн свого поточного покоління складних телефонів на книжковий стиль з двома дисплеями – один на обкладинці, а інший всередині.

Така зміна, ймовірно, пов’язана з побоюваннями щодо довговічності екрана, оскільки зовнішній дисплей не буде захищений у складеному стані. Це означає, що користувачам доведеться поводитися з такими пристроями з особливою обережністю.

Тим не менш, конструкція, що розкладається назовні, має свої переваги. Оскільки ця конструкція вимагає лише однієї великої панелі, яка може слугувати як у складеному, так і в розкладеному стані, вона робить пристрій тоншим і легшим, оскільки немає потреби в установці другого дисплея.

Конструкція, що складається назовні, також надає телефону витонченого вигляду і дозволяє використовувати налаштування основної камери навіть для селфі, незалежно від того, складений пристрій чи ні.

Аналітик Джефф Пу припускає, що «iPhone Fold» вийде на ринок у 2026 році, приблизно в той самий час, що й iPhone 18. Окрім складного iPhone, ходять чутки про розробку MacBook зі складним дисплеєм. Як повідомляється, пристрій матиме 20,3-дюймовий дисплей і, згідно з чутками, буде запущений у масове виробництво до кінця 2025 року. Однак, за іншими даними, він не вийде на ринок до 2027 року.

Джерело Gizmochina

Не пропустіть