Перший погляд на функції відстеження стану здоров’я Samsung Galaxy Ring

Очікується, що Samsung анонсує Galaxy Ring на заході Samsung Unpacked 10 липня 2024 року, і перстень може потрясти ринок фітнес-трекерів. Samsung вже продемонструвала, як виглядає кільце, і ми вже бачили різні ласі шматочки про його функції завдяки витокам. Сьогодні ж пропонуємо вам перший погляд на деякі з функцій, які Galaxy Ring дозволить використовувати в додатку Samsung Health.

Експертам з Android Authority вдалося активувати низку функцій для здоров’я, орієнтованих на Galaxy Ring, в останньому додатку Samsung Health. Для початку, користувачі зможуть використовувати Galaxy Ring для вимірювання свого пульсу та стресу, і ось як виглядатиме користувацький інтерфейс у додатку:

Крім того, ви зможете використовувати Galaxy Ring для вимірювання температури шкіри та прогнозування менструації. Ви також зможете використовувати Galaxy Ring для виявлення хропіння, хоча для цього вам знадобиться телефон як компаньйон, так само, як і для Galaxy Watch.

Для відстеження хропіння в Samsung Health потрібно, щоб ваш телефон був поруч і заряджався, а також потрібно дозволити Samsung Health записувати аудіо через телефон, щоб виявити ваше хропіння. У підсумку ви отримаєте аудіозаписи хропіння та важкого дихання з позначкою часу, хоча Galaxy Watch тут відіграє меншу роль. Ми вважаємо, що Galaxy Ring працюватиме так само, як і Galaxy Watch.

Джерело Android Authoruty

Не пропустіть