Першу партію смартфонів Xiaomi Mi Mix 3 розкупили за хвилину

Вчора Xiaomi представила свій новий флагманський смартфон Xiaomi Mi Mix 3, виділяється в першу чергу безрамковий екран з висувним механізмом. Незабаром після закінчення заходу в Китаї в онлайн-магазині Xiaomi відкрилися попередні замовлення на новинку. І ось зараз стало відомо, що перша партія Xiaomi Mi Mix 3 була продана всього за одну хвилину.

Як завжди, при таких анонсах компанія не розкриває точний обсяг стартовій партії, але у Xiaomi він зазвичай вимірюється десятками тисяч. Тобто, інтерес до новинки досить високий, що в принципі було очевидно ще відразу після анонса. Коли надійде наступна партія, поки неясно.

Смартфон Xiaomi Mi Mix 3 оснащений SoC Snapdragon 845 і дисплеєм діагоналлю 6,39 дюйма роздільністю 2340х1080 пікселів, який займає рекордні 93,4% площі лицьової панелі. У конфігурацію також входить здвоєна селфі-камера роздільністю 24 Мп і подвійна основна на 12 Мп. Фахівці DxOMark оцінили фото- і відеоможливості Xiaomi Mi Mix 3 на рівні камери Galaxy Note9.

Фактичні відвантаження стандартних версій Xiaomi Mi Mix 3, ціни на яких варіюються в межах від $ 475 до $ 575, почнуться 1 листопада, а спеціальне видання Forbidden City, яке вирізняється оформленням і 10 ГБ ОЗУ, вийде в кінці наступного місяця.


Не пропустіть