Перші смарт-годинники OnePlus пропонують двотижневий час автономної роботи

Компанія OnePlus нарешті представила свої перші смарт-годинники, про які так багато говорили в Мережі. Вони оцінені в 159 доларів, працюють під управлінням власноруч розробленої OnePlus ОС і підтримують понад 110 режимів тренувань.

Найцікавіше — це швидкість зарядки. OnePlus впровадив в пристрої власну технологію зарядки Warp Charge, яка забезпечує їм цілий день використання за п’ять хвилин зарядки. Це швидше, ніж у більшості сучасних смарт-годинників. За оцінками OnePlus, при помірному використанні новинки, гаджет «проживе» 14 днів.

Як і багато сучасних носимих пристроїв для фітнесу, цей годинник може відстежувати рівень насичення крові киснем, попереджати про ненормальну частоту серцевих скорочень і тд.

Однією з фішок годинників є взаємодія з телевізорами OnePlus. За допомогою них користувачі можуть перемикати канали, а також вимкнути телевізор, якщо ви заснете під час перегляду.

Самі годинники оснащені круглим, злегка вигнутим 1,39-дюймовим AMOLED-дисплеєм в 46-міліметровому корпусі з нержавіючої сталі. Компанія заявила, що циферблат зроблений з «сапфірового скла зі спеціальною обробкою, який має рейтинг 9 за шкалою Мооса та забезпечує підвищену яскравість і виняткову стійкість до подряпин». Він також має ступінь захисту IP68 від пилу і води.

OnePlus Watch надійдуть у продаж 14 квітня.

Джерело engadget

Не пропустіть