Переосмислення слайдера: Samsung хоче випустити смартфон-слайдер з гнучким екраном

Майбутній слайдер Samsung отримає фіксований розмір корпусу, а переміщатися в ньому буде тільки гнучкий екран

За останні рік-два ми бачили багато смартфонів в форм-факторі слайдера, переважно китайських виробників. Від класичних кнопкових слайдеров вони відрізняються тим, що замість клавіатурного блоку приховують блок з фронтальною камерою і датчиками. Нова патентна заявка Samsung, подана до Всесвітнього відомства інтелектуальної власності, пропонує дещо інший підхід до цього дизайну. У документі фактично описується спосіб, коли замість окремого висувного модуля з камерою і датчиками вниз зсувається гнучкий екран. При цьому розмір корпусу смартфона залишається колишнім.

Потягнувши екран вгору, він знову стає на місце, забезпечивши повноекранний режим. За задумом інженерів компанії, нижня частина дисплея буде ховатися в спеціальне поглиблення. Погляньте на малюнок, щоб краще зрозуміти, як це працює.

Це досить цікавий підхід в розробці сучасних мобільних пристроїв, які прагнуть повністю позбутися від рамок навколо дисплея. Проте головним недоліком такої конструкції, втім, як і всіх складних смартфонів з гнучкими екранами, є те, що дисплеї зроблені з пластика, а значить схильні до механічних пошкоджень. Знову-таки, залишається відкритим питання, наскільки це надійно, адже в таке поглиблення потраплятиме пил і забиватися дрібне сміття. Але безсумнівним плюсом є відсутність шарнірного механізму.

Можливо, розробка такого смартфона розглядається Samsung в довгостроковій перспективі. У будь-якому випадку цікаво знати, які варіанти дизайну майбутніх смартфонів придумують провідні бренди.

Джерело LetsGoDigital
Не пропустіть