Пандемія COVID-19 відкинула світ на 20 років назад – Гейтс

До докризового рівня розвитку суспільства можна повернутися за кілька років, якщо повноцінно запрацює індустрія туризму.

Фонд Білла і Мелінди Гейтс опублікував щорічну доповідь, в якій говориться, що пандемія коронавірусу COVID-19 відкинула світ в розвитку на 20 років назад.

Зокрема, як пише ВВС, в доповіді йдеться про те, що за час пандемії кількість людей, що живуть у крайній бідності, зросла на 7%. Водночас кількість людей, які вакцинуються, впало да рівня 1990-х років

Білл Гейтс упевнений, що до докризового рівня розвитку суспільства можна повернутися за кілька років, якщо повноцінно запрацює індустрія туризму.

Катастрофа, яка взаємно збільшується – так найкраще описати пандемію Covid-19. Спочатку з’явився сам вірус, потім уряду почали перерозподіляти ресурси, щоб з ним боротися, а потім люди перестали ходити до лікарів зі страху заразитися: все це – елементи повноцінної катастрофи в секторі охорони здоров’я“, – йдеться в доповіді.

Вперше спалах коронавірусу в китайському місті Ухань був зафіксований 12 грудня. Вчені повідомили, що джерело захворювання знаходився на місцевому ринку морепродуктів. Першими про випадки захворювання за межами Китаю заявили влади Японії, Таїланду та Південної Кореї.


Не пропустіть