Експерт назвав ознаки швидкої «смерті» смартфона

Вздутий акумулятор або сильне нагрівання телефону можуть свідчити про швидкий вихід девайса з ладу. Про це повідомляє видання ITsider з посиланням на операційного директора Gamesup42.

Спеціаліст назвав головними ознаками швидкої «смерті» смартфона вздуту батарею або сильне нагрівання пристрою в стані спокою. В цьому випадку є ризик займання акумулятора. На проблеми девайса може натякати тривале завантаження додатків, несподівані перезавантаження і відключення смартфона. У цій ситуації експерт порадив віднести гаджет в сервісний центр для ремонту.

Також про майбутні проблеми з телефоном може свідчити поява смуг на екрані. Також рекомендує звертатися з цією проблемою в сервісні центри, при цьому зазначивши, що іноді вартість капітального ремонту цього може виявитися порівняною з вартістю нового пристрою. «Однак легше і в деяких випадках навіть дешевше такий пристрій продати на запчастини і купити новий», – підкреслила експерт.

Про високий ступінь зносу як смартфона, так і акумулятора девайса може говорити скорочений час автономної роботи гаджета. Екперт вважає, що якщо телефон доводиться заряджати більше одного разу в день, то є сенс подумати про придбання нового апарату.

Не пропустіть