Останнє оновлення Windows 10 виявилось досить спірним

Компанія Microsoft почала розповсюджувати спірне оновлення операційної системи Windows 10 під номером KB5005463. Воно не є обов’язковим або важливим, але може автоматично завантажуватись та встановлюватися через Windows Update (Центр оновлення Windows).

Головне завдання апдейта KB5005463 — допомогти користувачам підготувати свої пристрої до переходу на нову операційну систему Windows 11.

Наразі Windows 11 не поширюється автоматично. І поки користувачам потрібно завантажити та встановити утиліту PC Health Check Tool, що дозволяє оцінити продуктивність ПК, і відповісти на питання, чи підходить комп’ютер для встановлення Windows 11, системні вимоги якої є досить жорсткими та суворими.

Досі Microsoft пропонувала цей інструмент перевірки працездатності ПК лише через свій веб-сайт для самостійного встановлення. Тепер ситуація змінилася – оновлення KB5005463 автоматично завантажує та встановлює програму.

Таке рішення викликало спірну реакцію у мережі. Хтось вважає, що автоматичне встановлення PC Health Check Tool – це прояв турботи з боку Microsoft, оскільки він надасть користувачам корисну інформацію про будь-які потенційні проблеми з Windows 11, щоб на момент початку масового поширення Windows 11 їх комп’ютери були готові.

Інші розглядають дії Microsoft як дуже нав’язливі. Особливо ті користувачі, хто знає про те, що їх ПК несумісний з Windows 11, або просто не бажає переходити на нову ОС.


Джерело Windowslatest

Не пропустіть