Остання версія Windows викликає синій “екран смерті”

Компанія Microsoft, схоже, вкотре презентувала не дуже вдале оновлення Windows 10. Оновлення від 13 жовтня досить проблемне – компанія вже встигла випустити два апдейти під кодовими номерами KB4579311 і KB4577671, ціллю яких є саме виправлення існуючих проблем. На жаль, виправити їх так і не вдалось, натомість кількість проблем навпаки виросла.

Незадоволені користувачі скаржилися на проблеми на офіційних форумах Microsoft та на Reddit, і схоже на те, що оновлення знову можна назвати невдалим, хоча на основі цих скарг не можна зробити висновки про масштаб проблеми. Велика кількість користувачів скаржаться на те, що вищеназвані оновлення в принципі не виходить встановити – у них просто з’являється повідомлення про помилку. Минулого разу це можна було вирішити просто повторним завантаженням оновленням, але на цей раз так не вийде. На жаль, проблеми не виходить вирішити навіть за допомогою Media Creation Tool.

Експерти радять утриматися від встановлення жовтневих оновлень на деякий час, доки Microsoft офіційно не прокоментує цю ситуацію та не випустить відповідне оновлення, яке вирішить проблему. Безумовно, на деякий час доведеться залишитися без останньої версії Windows, але це краще, ніж отримати проблеми з програмним забезпеченням.

Слід розуміти, що неможливість встановити останнє оновлення – це не найгірша проблеми, з якою стикнулися користувачі – у декого перестав працювати Провідник, у декого не працюють підключені принтери, а є користувачі, комп’ютери яких взагалі некоректно працюють та показують так званий “екран смерті”. Тому нам не залишається нічого, крім очікування коментаря Microsoft та свіжого оновлення з фікс

Не пропустіть