Ось що буде, якщо заряджати iPhone 13 дешевим неоригінальним кабелем

Apple попереджає, що використання дешевих неоригінальних аксесуарів без сертифікації MFi з продуктами компанії є небезпечним. А Gizchina повідомляє, що один із користувачів iPhone 13 використовував новий смартфон з дуже дешевим зарядним кабелем вартістю 30 центів і ледь не спалив свій телефон.

Користувач підтверджує, що при зарядці з цим кабелем смартфон почав видавати дивні звуки і став дуже сильно нагріватися. Добре, що власник смартфона одразу звернув на це увагу. В іншому випадку це могло б призвести, у кращому випадку, до виходу з ладу кабелю або до вибуху смартфона. Таке часто трапляється при використанні дешевих зарядних адаптерів та кабелів.

Apple попереджає, що використання дешевих неоригінальних аксесуарів без сертифікації MFi з продуктами компанії є небезпечним, причому вина за наслідки покладається на самого користувача.

На платформах електронної комерції можна знайти величезний асортимент зарядних з роз’ємом Lightning за ціною менше від одного долара. Однак серед них багато аксесуарів без сертифікації MFi. Цей сертифікат гарантує, що Apple схвалила використання кабелю або зарядного пристрою зі своїми пристроями.

Зазвичай iPhone попереджає користувачів при використанні несправного аксесуара, в такому разі краще не ризикувати, щоб не втратити дорогий пристрій.

Джерело Gizchina
Не пропустіть