Організатори оголосили нову дату проведення технологічної виставки Computex 2020

Її перенесли на 28-30 вересня.

Пандемія коронавірусу внесла зміни до планів багатьох організаторів виставок, зокрема, цього року була скасована найбільша в світі виставка мобільної техніки Mobile World Congress. Samsung також відмінила захід Foundry Forum 2020, а Microsoft провела конференцію розробників Microsoft Build онлайн. До сих пір керівництво організації TAITRA, яка відповідає за проведення на Тайвані кількох виставок і заходів, не заявляла про перенесення термінів проведення Computex 2020. Проте організатори все ж внесли зміни до графіку.

Стало відомо, що виставку, яка мала б відбутися 2 червня, перенесли на 28-30 вересня. Тайванські компанії не захотіли брати участь в Computex 2020 в умовах карантину. Вони також сумнівалися, що зможуть залучити достатню кількість учасників і гостей з-за кордону. Минулого року Computex відвідали 42 495 чоловік з 171 країни.

У програму заходу увійдуть 5G-технології, розумна електроніка і рішення для геймерів. Крім того, Computex виступить майданчиком для дебюту різних стартапів. Частина анонсів буде проведена раніше в форматі онлайн-конференцій.

Відзначимо, минулого тижня влада Тайваню обмежила можливості іноземців відвідувати острів, при збереженні таких заходів до квітня підготовча робота іноземних компаній-учасниць може бути зірвана.

За прогнозами аналітиків, епідемія COVID-19 в Китаї та Південно-Східній Азії буде взята під контроль на початку другого кварталу, а поширення інфекції в Європі і США почне сповільнюватися в червні.

Джерело computextaipei.com.tw
Не пропустіть