Опублікований список смартфонів Nokia, що оновляться до Android 10 (Go Edition)

Нещодавно в Google анонсували спеціальну версію Android для бюджетних пристроїв під назвою Android. Тому представники фінського бренду Nokia повідомили про те, що вони планують в найближчому майбутньому оновити всі смартфони, які були випущені протягом 2018-2019 років, до Android 10. І навіть склали таку собі “дорожню карту”, на якій зазначено, коли і яка модель оновиться до свіжої версїі ОС.

За заявою представників бренду, оновлення до Android 10 (Go Edition) отримають три смартфона: Nokia 1 Plus – перший квартал 2020 го Nokia 2.1 – другий квартал 2020 го Nokia 1 – другий квартал 2020 го

Версія Android 10 (Go Edition), за даними Google, дозволяє перемикатися між додатками на 10% швидше, ніж у попередній версії, завдяки поліпшеним алгоритмам використання пам’яті. Крім того, мобільна ОС отримає нову технологію шифрування, Adiantum, призначену для смартфонів початкового рівня. Варто зазначити, що дати розгортання глобального оновлення можуть відрізнятися від зазначених в залежності від регіону і мобільного оператора.

Джерело fonearena.com

Не пропустіть