Опубліковано всі дані про iPad mini 6

Компанія Apple вже незабаром повинна презентувати свої нові планшети – очікується, що їх покажуть вже цього місяця. Це будуть iPad mini шостого покоління та iPad Pro п’ятого покоління, чутки про появу яких ходять вже достатньо давно. Зараз у Мережі з’явилися рендери та характеристики iPad mini 6, який показаний разом зі стилусом Apple Pencil 2.

На рендері можна побачити, що iPad mini шостого покоління буде мати дизайн, який нагадує iPad Air 4 та iPad Pro останніх поколінь. Модель отримає алюмінієвий корпус та заокруглені кути дисплея. Дисплей тут, до речі, буде мати діагональ 8.9 дюйма, його роздільна здатність складе 2340 х 1640 пікселів.

Модель буде оснащена системою Touch ID для біометричної автентифікації, яка буде вбудована у бокову кнопку включення, як у iPad Air 4. На передній панелі буде фронтальна камера Face Time HD з роздільною здатністю 7 МП, роздільна здатність основної одинарної камери складе 12 МП.

Очікується, що за роботу iPad mini 6 буде відповідальний флагманський на даний момент чіпсет Apple A14 Bionic, який також встановлений у iPad Air 4 та iPhone 12. Буде доступно три конфігурації – з 64 ГБ, 128 ГБ та 256 ГБ внутрішньої пам’яті. Крім цього, модель буде оснащена роз’ємом USB-C для зарядки, синхронізації даних та підключення периферії.

Не пропустіть