Опубліковані результати великого тесту автономності смартфонів. iPhone 13 Pro Max попереду всіх

Через дуже маленькі акумулятори користувачі довго критикували смартфони iPhone за нетривалий час автономної роботи. В iPhone 13 ємність акумуляторів була збільшена, до того ж смартфони перейшли на більш енергоефективну платформу Apple A15, що позитивно позначилося на часі автономної роботи.

Ємність акумулятора iPhone 13 mini, iPhone 13, iPhone 13 Pro та iPhone 13 Pro Max становить 2406 мАг, 3227мАг, 3095 мАг і 4352 мАг відповідно, що на 8%, 14,6%, 9,9% і 18% більше, ніж в попередньому поколінні. Вже було проведено безліч тестів на час автономної роботи, тому ресурс AnandTech провів більш глибоке і ретельне тестування в умовах, наближених до реальних.

При стандартній частоті оновлення 60 Гц і перегляді вебконтенту з включеним Wi-Fi iPhone 13 Pro Max пропрацював 21,68 години, що набагато перевищує показники будь-якої іншої моделі. iPhone 13 і iPhone 13 Pro посіли друге та третє місця з результатами понад 16 годин. Місця з четвертого по п’яте зайняли смартфони лінійки Asus ROG Phone. iPhone 13 mini пропрацював лише трохи більше ніж 10 годин.

Другий тест заміряє час роботи з максимальною частотою оновлення зображення. У цьому тесті iPhone 13 Pro Max відпрацював 18,77 години і знову з великим відривом випередив конкурентів. Друге місце зайняв Asus ROG Phone 5 з результатом близько 15 годин, а iPhone 13 Pro протримався 14,2 і посів третє місце.

Як ми вже повідомляли, інженер на ім’я Кен Піллонел (Ken Pillonel) представив перший в світі iPhone з роз’ємом USB-C, створений ним власноруч. Через хвилі епідемії у В’єтнамі смартфони лінійки iPhone 13 можуть зіткнутися з перебоями в доставці, а покупцям доведеться чекати довше, ніж очікувалося. Користувачі продовжують повідомляти, що після переходу на iPhone 13 дзвінки стали не такими якісними, як на серії iPhone 12.

Джерело mydrivers
Не пропустіть