Опубліковані подробиці про майбутній Realme 8s

Компанія Realme незабаром повинна презентувати нову модель Realme 8i. Вона увійде до модельного ряду Realme 8, частиною якого вже є Realme 8, Realme 8 5G, та Realme 8 Pro. Також стало відомо, що компанія Realme готує модель Realme 8s з підтримкою роботи в мережах п’ятого покоління, основною потрійною камерою та сканером відбитків пальців на боковій грані.

Realme 8s буде нагадувати в плані дизайну інших смартфонів з модельного ряду Realme 8. На задній панелі буде основна потрійна камера, яка буде включена в квадратний модуль разом з LED-спалахом. На лівій граін буде регулятор гучності, а слот для SIM-карти та кнопка включення зі сканером відбитків пальців – на правій. Знизу буде виріз під динамік, роз’єм USB-C та мініджек 3.5 міліметра.

За роботу смартфона буде відповідальний субфлагманський чіпсет MediaTek Dimensity 810, який буде підтримувати роботу в мережах п’ятого покоління. Модель буде оснащена 6.5-дюймовим дисплеєм з частотою оновлення 90 Гц. На вибір буде доступно від 6 ГБ до 8 ГБ оперативної з додатковими 5 ГБ віртуальної оперативної пам’яті.

У моделі буде основна камера з головним сенсором 64 МП, селфі-камера матиме роздільну здатність 16 МП. Realme 8s буде доступним у варіантах з 128 ГБ або 256 ГБ внутрішньої пам’яті. З коробки модель буде поставлятися з операційною системою Android 11 та оболонкою Realme UI 2.0. За автономність буде відповідальний акумулятор об’ємом 5000 мАг, який буде підтримувати швидку зарядку Realme Dart 33W.

Не пропустіть