Опубліковані перші рендери та характеристики Honor Magic Fold

Чутки давно приписували Honor випуск смартфона із великим гнучким екраном на зразок Huawei Mate X2. За найоптимістичнішими прогнозами, така модель мала офіційно прописатися в каталозі Honor до кінця поточного року. Проте, зважаючи на все, цьому вже не судилося збутися – дуже мало днів залишилося. Тим не менш, великий складний Honor дійсно на підході. Новинка тепер очікується в першому кварталі наступного року, і ми вже маємо і рендер, і характеристики пристрою.

Як видно, смартфон отримав зовнішній екран практично на всю половину корпусу, а також двоповерхову багатомодульну камеру в дусі камери Honor 50. В цілому, концепція така сама, як у Samsung Galaxy Z Fold3.

Згідно з попередніми даними, Honor Magic Fold отримає внутрішній 8-дюймовий екран з роздільною здатністю 2200х2480 пікселів, топову платформу (ймовірно, Qualcomm), 8 ГБ ОЗУ і 256 ГБ флеш-пам’яті, датчик роздільною здатністю 108 Мп камеру, акумулятор ємністю 4500 мА·год та встановлену Android 11.

Рендер Honor Magic Fold опублікував інсайдер, відомий у Twitter під ніком Rodent950, він спеціалізується на витоках про ще не випущені смартфони Huawei. Раніше Rodent950 відзначився низкою правдивих даних про смартфони серій P40 та Mate 40 ще до їхньої прем’єри, а також першим публікував приклади фото, зроблені камерою Huawei P50.


Джерело Рhonearena

Не пропустіть