Опубліковані перші фото Microsoft Surface Neo з двома екранами

Редактор відомого ресурсу XDA Developers Макс Вайнбах (Max Weinbach) на своїй сторінці в соціальній мережі Twitter поділився ексклюзивними фотографіями пристрою під назвою Microsoft Surface Neo.

Цей гаджет був представлений вже два роки тому, але так і не надійшов у продаж. За словами інсайдера, Microsoft Surface Neo, який також проходив під внутрішньою назвою Surface Duo XL, був скасований вже після анонсу.

Інсайдер додав, що він отримав прототип Microsoft Surface Neo без екранів, а тепер він збирається знайти підходящі за характеристиками дисплеї, щоб зібрати робочий пристрій.

На момент анонса було заявлено, що пристрій отримає процесор Intel 11-го покоління і два 9-дюймових екрани, з’єднані посередині шарніром і захищені Gorilla Glass. Шарнір дозволяє відкидати дисплеї на 360°. Товщина кожної панелі становить 5,6 мм, а важить пристрій 655 г разом з екранами.

При бажанні до нижньої частини екрану можна підключити клавіатуру, перетворивши пристрій в компактний ноутбук. Гаджет також підтримує стилус.

Джерело Тwitter
Не пропустіть